Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Saruhan Web Ajans | Web Tasarım & Yazılım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi

11.11.2020 14:59   Hizmetler   Brugge   146 Ziyaret Referans: 4w9aALOevMR

0.0 yıldız

Fiyat: İletişim Pazarlıklı


Hikayemiz 2011 yılında başladı. O zamandan beri müşterilerimize web teknolojileri, yazılım, grafik tasarım ve sosyal medya yönetimi konularında hizmetler sunuyoruz. Sayısız KOBİ'nin dijital dünyaya adım atmasına, marka kimliği oluşturarak hedef kitlesine ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Bugüne kadar 1000'den fazla website tasarımı ile müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağladık. Üretim, bakım&onarım, tesisat, otomotiv, emlak, temizlik dekorasyon, turizm&konaklama, giyim, gıda, güzellik&bakım, eğitim, eğlence, hukuk, ulaşım, organizasyon, sağlık, sigorta ve daha birçok farklı alanda hizmet veren müşterilerimize web tabanlı destek vermeye devam ediyoruz.

İşbirliğinin gücüne inanan bir ekibiz. İşinizi ve hedeflerinizi en iyi şekilde anlayarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel desteğimizle hikayenizin bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz.

-----

Web sitelerimiz açık ve anlaşılır bir tasarım ve özgün içerik ile SEO kurallarına uygun ve mobil uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Ayrıca hazırladığımız websitelerinde sınırsız dil seçeneği mevcuttur. Kullanışlı yönetim panelimiz sayesinde websitenizi teslim aldıktan sonra herhangi bir yazılımcı veya yardımcıya ihtiyaç duymadan istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Web tasarım, yazılım, grafik tasarım, kurumsal marka kimliği tasarımı ve sosyal medya yönetimi gibi hizmetlere ulaşmak için bizimle hemen iletişime geçin.

Ek Detaylar

irtibat No 1
+90 222 220 03 77
irtibat No 2
+90 530 233 69 70
Adresi
Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü-1 Blv No:61 D:5, 26130 Tepebaşı/Eskişehir
Not: Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.
Lütfen yukarıdaki resimde gösterilen güvenlik kodunu aşağıdaki alana giriniz: